VAF filtrační systémy - NOVINKA v portfoliu samočistící filtrace

                       

Odštěpný závod HYDRO-TECH společnosti HENNLICH s.r.o. nově zařazuje do produktového portfolia filtrační techniky samočistící filtrační systémy VAF. 

Tento patentovaný systém BHD-BI-directional hydrodynamic drive automatických filtrů je vhodný pro filtraci procesní, chladící, říční , dešťové nebomořské vody, ale i jako armaturní ochrana.

                                        

Patentovaným systémem BHD- Bi-directional Hydrodynamic Drive - tento mechanismus patří mezi nejefektivnější a nejjednodušší designové řešení, v němž je :

  • minimum pohyblivých částí
  • jednoduchý ovládací panel
  • použitelné i pro velmi nízké průtoky
  • funkční i bez energetického připojení
  • s minimálními požadavky na údržbu

VAF filtrace nabízí ekonomicky výhodný systém automatické filtrace od 7 m3/hod do 97 m3/hod s filtrací od 10 µm do 1500µm. 

Pro více informací navštivte produktové stránky filtrace VAF.

K dispozici jsou Vám české katalogové listy typů V-200P , V-200ST a V-250, které nyní máme v naší nabídce pro zákazníky.

K shlédnutí je i propagační video výrobce na našem   nebo detailní CZ prezentace portfolia výrobků a systému VAF technologie.
K dispozici jsou Vám i produktové stránky z dalšího portfolia filtrační techniky i názorná videa samočistící filtrace Schünemann nebo mikropískové filtrace.

Nebo nás kontaktujte :

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Váš tým filtrace