Legrom VARIO systém - modulární flexibilní hadice

Spolehlivý systém od firmy LEGROM umožňuje snadnou instalaci přívodu chladicí a mazací kapaliny či stlačeného vzduchu a začlenění do Vašeho stroje či výrobní linky. 

Systém umožňuje rychlé nastavení do požadované pozice a přesné zacílení paprsku.

Zvyšující se nároky na přesnost a rychlost při obrábění materiálu soustružením, vrtáním, broušením či frézováním s sebou nesou nutnost přesné distribuce chladicí a mazací kapaliny do místa obrábění. 

VARIO systém může být rovněž výhodně využit k rychlému s snadnému nastavení trysek pro stlačený vzduch při chladicím procesu, sušení či odfuku nečistot z výrobku.   

Hlavní výhody tohoto systému jsou především vysoká pevnost v ohybu a stabilita polohy, možnost využití i pro vyšší tlaky, díky plastovému provedení dobrá chemická odolnost, vysoká variabilita systému a jeho rychlá montáž, či možnost kombinace s tryskami Lechler.

Pro více informací přejděte na naše produktové stránky LEGROM. Katalogové a informační podklady si můžete také prohlédnout anebo stáhnout zde:

Pro další informace nás můžete také kontaktovat 

Kromě výše uvedeného systému LEGROM  jsou v produktovém portfoliu divize HYDRO-TECH také trysky pneumatické rozprašovací, s rozstřikem kužele, vzduchové trysky, odlučovače kapek, vzduchové nože a další. Pro kompletní přehled  trysek přejděte na naše divizní produktové stránky.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Váš tým HYDRO-TECH