CERTA ŠETRNÉ ČERPÁNÍ BEZ DEGRADACE MÉDIÍ

V potravinářských a nápojových závodech jsou často konfrontováni s úlohou, jak čerpat produkty o vysoké viskozitě od zmražené pomerančové šťávy, delikátních salátů a pekařských produktů až po sýrové hmoty a pikantní náplně.

Čerpadla Certa hrají důležitou roli při šetrném čerpání potravin bez degradace média během výrobních a balicích procesů, a to až do 8 milionů centipoise (cP) a s průtoky až do 99.000 litrů/h.

Zavádí ještě vyšší standardy čerpání při zpracování potravin. Splňují nejvyšší požadavky v oblasti hygieny a čištění při současném zvyšování efektivity procesu a minimalizaci celkových nákladů. To vše v kombinaci s promyšleným designem čerpadel značky Masosine znamená, že Certa je čerpadlo, které Vás uchvátí svou čistotou.

  • šetrné čerpání s téměř nulovou pulzací
  • šetrná manipulace s viskózními produkty
  • příznivé provozní náklady
  • energetická účinnost
  • jednoduchost
  • zaměnitelné díly

Čerpadla Certa jsou k dispozici se všemi standardními připojeními.

Mohou být konfigurována s připojovacími koncovkami v různých směrech .

K dispozici jsou systémy pro proplachování (statické nebo dynamické) jednoduché nebo dvojité mechanické ucpávky pro problémová média. Dostupná je varianta s ohřevem/chlazením pláště čerpadla, které umožní temperaci čerpadla na optimální teplotu pro speciální procesy, např. čerpání čokolády. Rovněž jsou v nabídce zařízení umožňující snadné, vynucené zaplavení čerpadla.

Pro více informací přejděte na produktové stránky čerpadel CERTA. K dispozici je Vám detailní info brožura čerpadel CERTA . Dále pak máme pro Vás aplikační videa z jednotlivých odvětví potravinářského a nápojového průmyslu na našem YouTube kanálu.

Nebo nás kontaktujte  :

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Váš tým čerpadel